Microsoft 365

хмарна служба для підвищення продуктивності, яка об’єднує найкращі у своєму класі програми

Microsoft 365

це хмарна служба для підвищення продуктивності, яка об’єднує найкращі у своєму класі програми Office із потужними хмарними службами, засобами керування пристроями й розширеними налаштуваннями безпеки.

Працюйте продуктивніше, хоч де ви будете

Оптимізуйте співпрацю та підвищте продуктивність своїх працівників, давши їм змогу спілкуватися з колегами, а також доступ до потрібної інформації та вмісту разом з Microsoft 365.

З інноваційними програмами Office, розумними хмарними службами та засобами захисту світового рівня ви легко зможете досягати більшого.

Потрібні послуги Microsoft 365?

Якщо вам потрібна допомога щодо аналізу даної інфраструктури чи щодо майбутнього розгортання Microsoft 365 або підтримка поточного впровадження Microsoft 365, зверніться до нас і наші експерти Microsoft здивують вас професіоналізмом і дадуть вам якісну консультацію з подальшими кроками для досягнення цілі.

Імплементація Microsoft 365

Впровадження Microsoft 365

  • Регістрацая домену і DNS

  • Базове налаштуванна додатків

  • Створення облікового запису користувача

  • Створення групи та налаштування

  • Налаштування доставки пошти і СПАМ фільтру

  • Створення спільних дисків та налаштування прав доступу

  • Налаштування та підтвердження домену

  • Консультація та налаштування параметрів безпеки

Сервіси, які входять у пакет Microsoft 365

Програми Office

Безпечна корпоративна електронна пошта з новими можливостями

З Microsoft 365 ви отримуєте добре знайомі програми Outlook, Word, Excel, PowerPoint на улюблених пристроях із постійним доступом до оновлень. Деякі плани дають змогу інсталювати програми Office на п’ять ПК чи комп’ютерів Mac і п’ять планшетів (iPad або пристроїв із Windows і Android), а також переносити інсталяції між пристроями.


Електронна пошта й календарі

Підтримуйте зв’язок із клієнтами й колегами за допомогою Outlook та Exchange.

Microsoft 365 у реальному часі синхронізує електронні листи, календарі та контакти на всіх ваших пристроях, тому ви завжди працюєте з актуальною інформацією1. Ви також зможете легко планувати свій графік навіть у дорозі. Втратили телефон? Без паніки! Ви зможете очистити його віддалено, щоб ніхто сторонній не отримав доступ до ваших особистих відомостей.

Чат, виклики та наради

Об’єднайте команду за допомогою чату, онлайн-нарад і викликів у Microsoft Teams.

Спілкуйтеся ефективніше під час нарад і підвищте продуктивність, працюючи разом із колегами в реальному часі.

Хмарне сховище

Керуйте своїми файлами будь-де зі сховищем OneDrive на 1 ТБ.

З OneDrive ваші файли завжди під рукою. Зберігайте свої файли у OneDrive, щоби забезпечувати їм надійний захист і отримувати до них доступ будь-де та з будь-якого пристрою. Ви зможете безпечно ділитися файлами та співпрацювати з колегами в реальному часі в Office. Крім того, внесені в офлайновому режимі зміни буде автоматично застосовано після підключення до Інтернету.

Почніть сьогодні. Усе просто!

Наші фахівці надають підтримку електронною поштою чи телефоном.