Google Meet

Проводьте захищені відеозустрічі зі своїми колегами

Google Meet

Сервіс, якому вже довіряє багато компаній по всьому світу

Cистема Google – це безпечна інфраструктура, вбудовані засоби захисту й глобальна мережа, які дають змогу захистити ваші дані й конфіденційність. Відеозустрічі Meet шифруються під час передачі сигналу, а ввімкнені за умовчанням засоби захисту від порушень допомагають додатково убезпечити ваше спілкування.

Зустрічі без перепон

За допомогою Meet ви легко зможете почати відеодзвінок на роботі та запросити до нього користувачів. Просто налаштуйте зустріч і поділіться з іншими посиланням на неї. При цьому не має значення, якими обліковими записами чи плагінами користуються ваші колеги та клієнти. Завдяки швидкому зручному інтерфейсу й розумному керуванню учасниками ви зможете легко запросити на відеодзвінок потрібних людей і поспілкуватися з ними.

Ідеальне рішення для компаній будь-яких типів

Повна інтеграція додатка Meet із G Suite дає змогу приєднуватися до зустрічей просто з подій Календаря або запрошень в електронних листах. Це можна зробити як із комп’ютера й телефона, так і з конференц-залу, при цьому вся важлива інформація про подію завжди буде під рукою.

Приєднуйтеся до зустрічей у дорозі

Meet містить спеціальні додатки для пристроїв iOS і Android. Переглядайте зустрічі, заплановані на день, і всю важливу інформацію про них із Календаря, а потім приєднуйтеся всього одним дотиком. Користувачі версії G Suite Enterprise також можуть долучитися до зустрічі, набравши створений для неї номер телефону. Це дуже зручно, особливо якщо ви перебуваєте в дорозі й не маєте доступу до Wi-Fi або мобільного Інтернету.