Диск

Централізоване сховище для безпечного спільного доступу до файлів

Диск

Стільки місця, скільки вам потрібно

Версії Google Workspace пропонують необмежений обсяг пам’яті, тож місця вистачить для всіх ваших файлів. Завдяки централізованому адмініструванню, функції запобігання витокам даних і Сейфу для Диска ви можете легко керувати обліковими записами користувачів і доступом до файлів, а також забезпечити дотримання нормативних вимог.


Знаходьте важливу інформацію, навіть не шукаючи

У Диску використовується технологія штучного інтелекту від Google, щоб у реальному часі визначати та пропонувати важливий для вас вміст. Диск розпізнає, з ким із колег ви в першу чергу співпрацюєте та якими подіями цікавитеся. У ньому застосовуються функції швидкого доступу та пошуку на основі машинного навчання, щоби пропонувати користувачам саме ті файли, які потребують їхньої уваги.

Ефективне впорядкування файлів команди

Зберігайте результати командної роботи на спільних дисках – це безпечне середовище, яким легко керувати. Файли, додані на спільні диски, належать усім членам команди, тому кожен користувач завжди в курсі останніх змін.

Прямий доступ до файлів із комп’ютера

З клієнтом Google Диска ви можете відразу працювати з файлами, не завантажуючи їх на комп’ютер. Годі витрачати час на синхронізацію – працюйте ефективніше.