Google Workspace

Користуйтеся Gmail, Документами, Диском, Календарем, Meet та іншими сервісами для бізнесу

Сервіси Google Workspace (раніше – G Suite) для вашого бізнесу

Наша команда допомагає та підтримує компанії, організації на навчальні заклади перейти до хмари за допомогою Google Workspace, забезпечити навчання і консалтинг по сервісам Google Workspace та керування змінами, а також перенести/мігрувати ваші електронні листи, календарі, документи та файли у Google Workspace. Якщо вам потрібна будь-яка з цих служб Google Workspace, перегляньте докладнішу інформацію нижче.

Google Workspace є лідером надійних хмарних технологій

Google Workspace пропонує свої послуги з угодою про рівень послуг SLA на 99,9%. Можна назавжди забути про простої для оновлення та обслуговування систем чи збій класичних систем, ви завжди можете покластися на Google Workspace який завжди готовий до використання, коли вам це потрібно.

Потрібні послуги Google Workspace?

Якщо вам потрібна допомога щодо аналізу даної інфраструктури чи щодо майбутнього розгортання Google Workspace або підтримка поточного впровадження Google Workspace, зверніться до нас і наші експерти Google Workspace здивують вас професіоналізмом і дадуть вам якісну консультацію з подальшими кроками для досягнення цілі.

Імплементація Google Workspace

Впровадження Google Workspace

  • Регістрацая домену і DNS

  • Базове налаштуванна Google Workspace додатків

  • Створення облікового запису користувача

  • Створення групи та налаштування

  • Налаштування доставки пошти і СПАМ фільтру

  • Створення спільних дисків та налаштування прав доступу

  • Налаштування та підтвердження домену

  • Консультація та налаштування параметрів безпеки

Сервіси, які входять у пакет Google Workspace

Безпечна корпоративна електронна пошта з новими можливостями

Завдяки найновішій версії Gmail ви завжди будете в курсі важливих справ. Gmail тепер не лише безпечний поштовий сервіс без реклами: тут можна спілкуватися, здійснювати голосові та відеовиклики, а також стежити за виконанням проектів, використовуючи можливості завдань і спільного доступу до файлів.

Централізоване сховище для безпечного спільного доступу до файлів

Зберігайте всі потрібні дані. Легко працюйте з ними на будь-яких пристроях, а також контролюйте, як колеги діляться ними.

Проводьте захищені відеозустрічі зі своїми колегами.

Завдяки цьому корпоративному засобу для відеоконференцій на базі надійної та захищеної глобальної інфраструктури Google ваша команда зможе завжди залишатися на зв'язку. Meet включено в пакети Google Workspace.

Командна робота з текстовими документами та таблицями

Створюйте й редагуйте текстові документи та таблиці просто у веб-переглядачі без спеціальних програм. Працювати з документами можуть кілька осіб одночасно, а зміни зберігаються автоматично.

Почніть сьогодні. Усе просто!

Наші фахівці надають підтримку електронною поштою чи телефоном.