epicloud.com.ua

Вартість наших послуг

*Google Sites

Публічний сайт

від 1500грн.

Ми розробляємо та створюємо загальнодоступні веб-сайти відповідно до ваших вказівок та дизайнерських переваг. Більшість веб-сайтів розробляються в межах початкової плати за загальну тему та домашню сторінку/шаблон. Роботу над зайвими сторінками ми беремо за погодинну оплату.

Внутрішній сайт

від 500грн.

Ми розробляємо безпечне та приватне середовище, щоб забезпечити швидку та просту співпрацю в середині вашої організації. Ми можемо надати багато корисних інструментів, таких як інтеграція з календарем, документами, та внутрішні стрічки новин.

*Google Workspace (раніше – G Suite)

Впровадження

Google Workspace

від 5000грн.

Ми допомагаємо організаціям по всьому світу розгортати та переходити до Google Workspace. Наші сертифіковані Google Cloud інженери з питань співпраці допоможуть вам перейти до хмари Google Workspace за короткий термін який вас приємно здивує.

Міграція до

Google Workspace

від 500грн/за користувача

Ми допомагаємо компаніям перевести своїх користувачів на Google Workspace, щоб отримати всі сервіси Google електронну пошту Gmail, документи та сховище які працюють у хмарі. Наші сертифіковані Google Cloud інженери допоможуть вам плавно перенести ваші дані у Google Workspace із застарілих наземних систем.

Навчання

Google Workspace

від 800грн/годину

Ми можемо забезпечити навчання по роботі з сервісами Google Workspace, щоб почати працювати по-іншому в хмарі. Ми маємо досвід з багатьма організаціями та навчальними закладами, які вже перейшли до Google Workspace, і змінити оптимізували свій спосіб роботи на краще.

Аудит

Google Workspace

від 1500грн.

Якщо ви вже перейшли до Google Workspace і не впевнені, що ваш домен Google Workspace настільки ж безпечний, як мав би бути, або ви не отримуєте всіх переваг хмари, тоді ми можемо допомогти. Наші експерти Google Workspace можуть ознайомитись із вашими налаштуваннями та надати поради щодо доступних вам покращень.

*Microsoft 365

Впровадження

O 365

від 7000грн.

Ми допомагаємо організаціям по всьому світу розгортати та переходити до O 365. Наші сертифіковані Microsoft інженери з питань співпраці допоможуть вам перейти до хмари Microsoft 365 за короткий термін який вас приємно здивує.

Міграція до

O 365

від 700грн/за користувача

Ми допомагаємо компаніям перевести своїх користувачів на O 365, щоб отримати всі сервіси?електронну пошту Outlook документи та сховище які працюють у хмарі. Наші сертифіковані Microsoft інженери допоможуть вам плавно перенести ваші дані до O 365 із застарілих наземних систем.

Почніть сьогодні. Усе просто!

Наші фахівці надають підтримку електронною поштою чи телефоном.